Zarejestruj się i złóż zamówienie, aby zyskać stałą zniżkę 5% na kolejne zakupy!
Darmowa dostawa już od 300zł!

Czym jest szot baza nikotynowa 10ml

Od wieków palenie cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Jest to szkodliwy nałóg, którego jest świadoma większość palaczy. Jednakowoż w ostatnim czasie powstało wiele nowych opcji umożliwiających wybór dla palaczy. Nie chodzi tutaj o nowe marki standardowych papierosów. Chodzi tutaj o znacznie coś innego, o coś co w teorii zaspokaja naszą potrzebę nikotyny dając w zamian kilka istotnych zalet. Jak nie trudno się domyślić jedną z głównych zalet jest pozbycie się nieprzyjemnego dymu tytoniowego, to właśnie jest główny powód dla którego osoby decydują korzystać się z nowych rozwiązań. Poza tym możliwości uzyskiwania różnych smaków oraz ich różnorodność sprawia, że palenie nie staje się od razu czymś monotonnym a przynosi wiele frajdy i pozwala odkrywać smaki na nowo. Z tego też względu w ostatnim czasie odnotowuje się znaczny wzrost zainteresowania tego typu produktami wśród palaczy. Warto więc powiedzieć sobie nieco więcej oraz poszerzyć własną wiedzę na ten temat.

Czym jest e-papieros?

Jest to nic innego jak elektroniczne urządzenie pozwalające w łatwy sposób dostarczać nikotynę w odpowiednich ilościach. Z tego względu epapieros to naprawdę bardzo ciekawa i poniekąd wygodna forma dla wielu osób. Oczywiście to nie koniec na ich temat, ponieważ te urządzenia elektroniczne dzielą się na kilka rodzajów o których warto powiedzieć sobie nieco więcej. Zatem przechodząc do tematu, pierwszym z nich jest jednorazowy e-papieros gdzie kupić można go tak naprawdę w wielu miejscach co nie stanowi większego problemu. Zagłębiając się dalej w temat należy wspomnieć kilka słów na temat dwóch kwestii, mianowicie czym jest POD oraz BOX. Najkrócej mówiąc są to niewielkich rozmiarów zestawy charakteryzujące się niską mocą, co więcej umożliwiają one swoim użytkownikom opcje wapowania. Reasumując niezależnie która opcja okaże się dla nas najlepsza, wybór jest bardzo szeroki dający wiele możliwości. Także każdy może sprawdzić co będzie mu najbardziej odpowiadało, jednakże nie ma się co dziwić że jednorazowy epapieros cieszy się w ostatnim czasie dość wysokim zainteresowaniem. Ma to wiele przyczyn o jakich również warto mieć pojęcie.

Dlaczego warto?

Jest wiele powodów dla których warto przerzucić się ze standardowych papierosów na elektryczne wersje zapewniające takie same, a nawet lepsze doznania płacąc niższa cenę własnego zdrowia. Jak zapewniają specjaliści taka forma jest dużo mniej inwazyjna dla naszego organizmu, a jednocześnie zapewnia taką samą dawkę nikotyny którą możemy także zwiększać bądź zmniejszać według własnych potrzeb. Warto nadmienić czym jest baza nikotynowa w szocie, otóż sprzedawana w butelkach oferuje nikotynę jaką możemy dodać zewnętrznie za pomocą shotów 10ml. Niewielkie buteleczki znacznie ułatwiają życie i wpływają na komfort użytkowania dlatego są niezbędnym elementem wyposażenia. Kwestia ceny również należy do pozytywnych aspektów, ponieważ ostatecznie kosztuje nas mniej niż forma papierosów w paczkach. Tak więc wybór staje się oczywisty z korzyścią dla zdrowia oraz portfela. 

Odwiedź nas na Facebooku

Aby wejść na stronę musisz mieć ukończone 18 lat.

0
Twój koszyk
  • No products in the cart.