Zarejestruj się i złóż zamówienie, aby zyskać stałą zniżkę 5% na kolejne zakupy!
Darmowa dostawa już od 300zł!

Czym różni się POD od BOX’a

Palenie papierosów chodź nie zdrowie to od wieków ma wielu zwolenników, którzy chętnie delektują się ich smakiem. Od dziesięcioleci byliśmy przyzwyczajeni do standardowych papierosów, które nigdy nie budziły większych wątpliwości i były czymś oczywistym. Jednak na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat wszystko się zmieniło, ponieważ dzisiaj mamy do dyspozycji inne opcje niż te znane nam od dawna. Różnią się sposobem korzystania, działaniem oraz ceną jak i smakiem co może wpływać na nas jako zachęta. Coraz więcej osób rezygnuje ze standardowych rozwiązań zamieniając je na nowoczesne sposoby dające takie same bądź podobne efekty. Jednak mimo wszystko w dalszym ciągu jest duże grono, które nie ma odpowiednich informacji na ten temat co może działań na naszą nie korzyść. Z tego właśnie względu warto nieco więcej dowiedzieć się na temat nowoczesnych papierosów oraz zagadnień w ich obrębie. Taka wiedza z całą pewnością okaże się pomocna w podjęciu najlepszej decyzji pod tym kątem.

Najlepszy jednorazowy e-papieros

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi stawia na nowoczesne sposoby palenia, które mają swój nietypowy wygląd i smak. Takim rozwiązaniem okazuje się być e-papieros, który różni się przede wszystkim tym, że jest jednokrotnego użytku. Znajdująca się w nim bateria oraz liquid są niewymienne co automatycznie sprawia, że jeśli jedno z nich się skończy będzie on nadawał się do wyrzucenia. Jednak mimo tego są one bardzo wytrzymałe, a świadczy o tym ilość buchów która jest gwarantowana użytkownikowi. Warto wspomnieć o ich jednej i zarazem najważniejszej zaleceni. Mianowicie chodzi tutaj o niewielki kształt oraz łatwość w obsłudze, która nie wymaga żadnego zachodu oraz noszeni ze sobą innych narzędzi. Odpowiadając na pytanie najlepszy jednorazowy e-papieros gdzie kupić aby mieć pewność co do jego wysokiej jakości. Krótko mówiąc znajdziemy go w wielu punktach oferujących najlepszej jakości produkty tego typu. Co więcej cena jest bardzo zachęcająca ponieważ utrzymuje się na przystępnym dla każdego poziomie. Jedna sztuka jest w stanie wytrzymać bardzo długo nawet w przypadku gdy osoba bardzo często z niego korzysta.

Co musisz wiedzieć więcej?

Na pewno jest kilka kwestii jakie warto poruszyć będąc przy tym temacie. Mianowicie chodzi tutaj o wiedzę czym jest BOX, otóż jest to niewielkie pudełko z akumulatorami w środku oraz zewnętrznym gwintem, które zdobywa coraz większą popularność oraz sympatię użytkowników. Drugą kwestią staje się wiedza na temat POD, są one również zasilane na baterie, a ich główne przeznaczenie to pomoc z zerwaniem z nałogiem przez palacza. Ich zadaniem jest jedynie ułatwienie tego celu, niestety aby miało to sens sam palacz musi wykazać się silną wolą oraz inicjatywą w innym zaś przypadku nie okaże się to pomocne. Reasumując dzisiaj do naszej dyspozycji jest wiele bardzo ciekawych rozwiązań mających na celu pomóc skończyć z nałogiem oraz dać nowe możliwości względem komfortowego palenia. Warto szukać najnowszych rozwiązań, a nie jedynie pozostawać przy standardowych wersjach które z biegiem czasu okazują się przestarzałe.

Odwiedź nas na Facebooku

Aby wejść na stronę musisz mieć ukończone 18 lat.

0
Twój koszyk
  • No products in the cart.