Zarejestruj się i złóż zamówienie, aby zyskać stałą zniżkę 5% na kolejne zakupy!
Darmowa dostawa już od 300zł!

Jednorazowy e-papieros – krótka charakterystyka

Od pewnego czasu da się zaobserwować całkiem nowy, lecz interesujący trend. Chodzi tutaj mianowicie o jednorazowe papierosy elektroniczne. Jest to opcja, która momentalnie podbiła rynek. Nie każdy jednak wie cóż, to tak naprawdę jest? Dlatego też w niniejszym artykule nie uważniej pochylimy się nad tym zagadnieniem.

Co to jest, czyli krótka definicja jednorazowych e-papierosów

Jednorazowy e-papieros jest rodzajem papierosa, który napełniony jest liquidem. Niepowtarzalnym atutem niniejszego wariantu jest możliwość natychmiastowego korzystania z niego. Do tego sama eksploatacja nie wymusza na nas głębszej znajomości jakichś technicznych zagadnień. Tym samym jest to wyśmienita opcja dla każdego, kto dopiero stawia pierwsze kroki w wapowaniu. Do tego koszt tego typu papierosów nie jest jakoś specjalnie wygórowany. Można zatem za sprawą niewielkiego nakładu przekonać się, czy tego typu wariant jest dla nas.

Jednorazowy e-papieros na ile starcza?

Żywotność jednorazowego e-papierosa to zagadnienie intrygujące niejedną osobę. Dlatego też spieszymy z rozwinięciem owego tematu. Jak sama nazwa wskazuje, są to jednorazowe papierosy, a zatem nie ma mowy w tej sytuacji o wielokrotnym z nich korzystaniu. Stąd też wyjmując z pudełka takiego papierosa, mamy produkt, który dysponuje konkretną dawką liquidu. Jest ona stała i niezmienna. Warto się jednak pochylić nad tym na jak długi czas wystarczy nam taki e-papieros? Na tak postawione pytanie nie ma jednej odpowiedzi, gdyż wszystko zależy od pojemności jednorazowych. Szacuje się jednak, że taki papieros może wystarczyć około 1400 zaciągnięć. Trzeba jednak brać pod uwagę również, to jak pojemne są nasze płuca. Osoby doświadczone w wapowaniu lub ogólnie palące papierosy mogą brać głębsze wdechy. Oznacza to więc, że tacy ludzie będą w stanie brać głębsze wdechy, a w konsekwencji wystarczy in on na krócej.

Jednorazowy e-papieros gdzie kupić?

Nie w każdym mieście są dobrze zaopatrzone sklepy w e-papierosy albo też ludzie nie mają dostatecznej wiedzy, gdzie można takie akcesoria nabyć. Mamy jednak dobrą wiadomość, ponieważ odwiedzając nasz sklep liquides.pl, znajdziesz szeroką gamę jednorazowych e-papierosów. Każdy chętny ich zakosztowania ma do wyboru szereg renomowanych producentów i sprawdzonych produktów. My z naszej strony chcielibyśmy zarekomendować jednorazowy e-papieros Aroma King. Niniejsza marka to pierwsza w Polsce i w Europie firma, która zapewnia najwyższe bezpieczeństwo użytkowania. Dzieje się tak dlatego, że produkty jej linii nie powodują wchłaniania się do organizmu substancji smolistych. Do naszych płuc trafia tylko i wyłącznie nikotyna występująca pod postacią soli nikotynowej.


Niniejszy wariant nikotyny należy do najbezpieczniejszych form aplikacji nikotyny. W naszym sklepie każdy zainteresowany może śmiało oczekiwać całej palety smakowej. Wspomniany już producent Aroma King przygotował szereg wariantów, poczynając od klasycznych odmian mentolu, poprzez egzotyczne smaki i wielu innych mniej oczywistych rozwiązań. Z uwagi na to, że są to jednorazowe e-papierosy, to śmiało, można sobie pozwolić na odrobinę fantazji lub wręcz eksperymentować z dostępnymi na rynku smakami. W zasadzie ogranicza nas tutaj wyłącznie osobisty gust i potrzeba chwili.

Odwiedź nas na Facebooku

Aby wejść na stronę musisz mieć ukończone 18 lat.

0
Twój koszyk
  • No products in the cart.