Zarejestruj się i złóż zamówienie, aby zyskać stałą zniżkę 5% na kolejne zakupy!
Darmowa dostawa już od 300zł!

Aromaty/Koncentraty

Wyświetlanie jednego wyniku

Elektroniczne papierosy mają się doskonale. Trudno zatem nie dostrzec, że na ryku pojawia się szereg rozmaitych produktów, gwarantują nowe doznania korzystającym z nich waperom. Mamy do dyspozycji szereg odmian smakowych, które da się nabyć w bardzo zróżnicowanych wariantach. Dostępne są, chociażby proste aromaty owocowe, ale też da się nabyć klasyczne nuty mentolu i tytoniu, a zwieńczeniem ofert na rynku są egzotyczne połączenia.

Odwiedzając nasz sklep internetowy liquides.pl, można znaleźć najwyższej jakości aromaty do e-papierosów. Dzięki tym skoncentrowanym nutom zapachowym i smakowym zyskamy najwyższe doznania smakowe i zapachowe właśnie. U nas nożna wybrać nie tylko jedną z wielu kompozycji, lecz także i mamy możliwość dopasowania do swoich potrzeb rozmiar buteleczki.

Najlepsze aromaty – przekonaj się do jednego z wielu zapachów i smaków

Niniejszy dział w naszym sklepie to przepastny wybór aromatów. Każdy zainteresowany ma szansę sięgnąć po jeden z wielu dostępnych smaków i zapachów. W każdym przypadku są one zamknięte w niezwykle atrakcyjnych buteleczkach o zróżnicowanej wielkości. Każdy z dostępnych aromatów wydziela w trakcie palenia zapach, który nie wywołuje podrażnień i jest łagodny dla otoczenia.

Tworzymy własne kompozycje

Jak zapewne większość osób wie fundamentem każdego e-papierosa, jest liquid. Jesteśmy w stanie je kupić w gotowej formie albo też przygotować własne połączenia. Oba te rozwiązania mają swoje plusy, jak też i minusy. Sięgając po gotowe liquidy, możemy je użyć praktycznie od ręki, lecz ich największą ich wadą w dłuższej perspektywie jest wyższa cena. Natomiast przechodząc do aromatów, to warto wiedzieć, że mamy możliwość samodzielnego kreowania smaku. Jest to jednak rozwiązanie dla cierpliwych. Wynika to przede wszystkim z tego, że przygotowana mieszanka musi się ze sobą odpowiednio połączyć. Zazwyczaj na ten proces schodzi od kilku do nawet kilkunastu dni. Jednak z drugiej strony na przygotowanie potrzeba w tym wypadku ledwie parę kropel aromatu, które są rozpuszczane w bazie nikotynowej. Czyni to więc niezwykle wydajne i długotrwałe użytkowanie jednej buteleczki.

Smaki i zapachy godne polecenia

Już nawet pobieżna lektura oferty na liquides.pl pozwala zauważyć, że oferta jest niezwykle bogata. Tym samym bez większych problemów każdy zainteresowany może łączyć ze sobą rozmaite warianty w unikalne kompozycje. Mając już przygotowaną mieszankę, pamiętajmy, aby przed jej użyciem pozostawić ją w suchym i zaciemnionym na dłuższy czas. W ten sposób dodane składniki się przenikną, co korzystnie wpłynie na walory smakowe.

Aromaty do e-papierosów można zastąpić aromatami spożywczymi?

Chyba każdy zna aromaty spożywcze lub o nich słyszał. Tego rodzaju opcja wydaje się kusząca dla każdego entuzjasty elektronicznych papierosów w kontekście tworzenia indywidualnych kompozycji smakowych. To jednak ślepa uliczka i nie jest zalecane nią podążanie, ponieważ tego typu aromaty nie są przystosowane do e-papierosów. Korzystając z nich, można nawet zatkać lub uszkodzić grzałkę. Co więcej, w naszym sklepie i nie tylko dostępnych jest multum wariantów aromatów, które dostępne są w atrakcyjnych cenach. Tym samym sięganie po kiepskie alternatywy nie ma w zasadzie najmniejszego sensu.

W jakich miejscach szukać inspiracji do tworzenia własnych liquidów z zakupionych aromatów?

Już nawet bardzo pobieżna analiza przestrzeni internetowej jest nam w stanie pokazać szereg inspiracji, które możemy później wykorzystać do tworzenia własnych kompozycji aromatów z bazą. Jednocześnie warto mieć z tyłu głowy świadomość tego, że wraz z naszym doświadczeniem w tej materii będziemy umieli samodzielnie kreować kompozycje smakowe. Będzie to niewątpliwie gwarant wzrostu naszego zadowolenia z e-palenia. Sama selekcja aromatów jest dowolna, lecz w początkowej fazie dobrze jest wybierać raczej ulubione smaki, a w dalszej kolejności odkrywać nowości. Tego typu praktyki dadzą nam czas na przywyknięcie do takich kompozycji. Jednocześnie jest to też możliwość nabrania doświadczenia w ich kreowaniu. Działania tego typu nie tylko sprzyjają “poszerzaniu horyzontów”, lecz również zintensyfikować doznania. Jest więc idealny wariant w kontekście łączenia pożytecznych i przyjemnych rzeczy.

Najlepsze aromaty do elektronicznych papierosów

Już nawet powierzchowna ocena asortymentu liquides.pl pozwala zauważyć, że trafia ona do różnych typów odbiorców. Coś dla siebie znajdą tutaj bowiem zarówno dopiero zaczynający przygodę z e – papierosami, jak i osoby mające większe doświadczenie w wapowaniu. Znajdujące się w ekspozycji sklepu aromaty charakteryzują się stosunkowo niewielką obecnością szkodliwych związków. Do tego wszystkie produkty posiadają bardzo korzystne ceny i estetyczny wygląd.

Nie bardzo wiesz, na jaki produkt się zdecydować? Nic straconego, ponieważ nasi konsultanci tylko czekają na to, aby każdemu zainteresowanemu udzielić wyczerpujących odpowiedzi w nurtujących ich kwestiach. Stąd też wystarczy tylko se do nas odezwać, a my zajmiemy się resztą. Nie pozostaje zatem już nic innego jak tylko zachęcić do zapoznania się z ofertą aromatów dostępnych na liquides.pl i skorzystania z nich.

Aby wejść na stronę musisz mieć ukończone 18 lat.

0
Twój koszyk
  • No products in the cart.