Darmowa dostawa już od 300zł!

E-papierosy

E-papierosy

Elektroniczne papierosy ciągle zyskują na popularności ponieważ są ciekawą i zdecydowanie zdrowszą formą palenia niż tradycyjne papierosy. Jeśli zastanawiasz się właśnie nad kupnem papierosa elektronicznego to jesteś we właściwym miejscu! Dowiedz się wszystkiego na temat e-papierosów i wybierz model stworzony dla Ciebie.

Z czego składa się e-papieros i jak działa?

Przede wszystkim warto wiedzieć z jakich części składa się e-papieros i w jaki sposób to wszystko działa. Papierosy elektroniczne mogą znacznie różnić się od siebie wyglądem. Dostępne są zarówno mniejsze jak i bardziej masywne egzemplarze, w różnym stylu i kolorystyce. Podstawowe elementy tworzące każdy elektroniczny papieros są jednak niezmienne (choć mogą oczywiście różnić się materiałami, z których powstały, swoją żywotnością, wytrzymałością itd.). Należą do nich : bateria, zapewniająca urządzeniu zasilanie, pojemniczek na płyn (tzw. liquid) i atomizer, który ma za zadanie podgrzewać płyn do około 200 stopni Celsjusza i w ten sposób zmieniać go w parę, która następnie wdychana jest przez użytkownika za pomocą ustnika. Użytkowanie papierosów elektronicznych polega więc nie na spalaniu, a raczej na swego rodzaju inhalacji powstałą w procesie podgrzania parą.

Czy warto zamienić tradycyjne papierosy na te elektroniczne?

Zdecydowanie warto pokusić się o ten krok ponieważ palenie e-papierosów jest niezaprzeczalnie zdrowszym rozwiązaniem niż tradycyjna forma palenia. Dla osób uzależnionych, które nie wyobrażają sobie dnia bez puszczania dymka elektroniczne papierosy to sposób na drastyczne zminimalizowanie szkodliwych skutków palenia. W porównaniu do konwencjonalnych papierosów „elektryki” są nawet w 95% mniej szkodliwe!

Zalety papierosów elektronicznych:
– zdrowsza alternatywa dla papierosów tradycyjnych – podczas użytkowania elektronicznego papierosa tak naprawdę nie dochodzi do spalania, dzięki czemu nie wdychamy substancji smolistych i tlenku węgla (których działanie uznaje się za rakotwórcze), co niestety ma miejsce w przypadku korzystania z tradycyjnych papierosów,
– możliwość kontrolowania dawki nikotyny dostarczanej do organizmu – co ciekawe w zależności od rodzaju wybranego liquida możemy dopasować do swoich potrzeb natężenie nikotyny i co jakiś czas, systematycznie je zmniejszać co ułatwia wyjście z nałogu. Dodatkowym, bardzo ciekawym rozwiązaniem są liquidy zupełnie pozbawione nikotyny, które świetnie się sprawdzą w przypadku osób, którym udało się wyjść z nałogu a chcą jedynie cieszyć się samą „ceremonią” takiej inhalacji,
– walory smakowe – na rynku dostępnych jest wiele różnego rodzaju, aromatyzowanych płynów do e-papierosów, które zapewniają dodatkową przyjemność z palenia w postaci smakowej nutki. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie w niezwykle bogatej ofercie liquidów,
– brak dymu – to kolejna z zalet papierosów elektronicznych. Para wytwarzana podczas palenia, w zależności od wybranego przez użytkownika liquida, cechuje się delikatnym zapachem, który wcale nie należy do nieprzyjemnych czy drażniących, tak jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych papierosów. Dzięki temu nie musisz martwić się, że Twoje ubrania przesiąkną nieprzyjemną i trudną do usunięcia wonią papierosową,
– oszczędność pieniędzy – zakup e-papierosa to jednorazowy większy wydatek, który bardzo szybko się zwraca. Wkłady nie są kosztowne a starczają na długo dlatego w porównaniu z tradycyjnymi papierosami to te elektroniczne wypadają korzystniej finansowo.

E-papierosy a palenie bierne

Co ciekawe zmieniając tradycyjne papierosy na te elektroniczne zadbasz również o swoich bliskich i rodzinę, którzy być może nie są fanami „puszczania dymka”. W procesie użytkowania e-papierosa nie wytwarza się tak zwany boczny strumień dymu (ponieważ nie dochodzi do spalania). Dzięki temu zminimalizujesz ryzyko palenia biernego przez osoby przebywające w Twoim towarzystwie.

Dlaczego warto zamawiać właśnie u nas?

– szeroki wybór modeli – posiadamy w ofercie duży wybór różnych modeli e-papierosów, w szerokiej gamie kolorystycznej, dlatego każdy z pewnością ma szansę znaleźć u nas ten odpowiedni właśnie dla siebie,
– wysoka jakość produktów – oferujemy tylko produkty pochodzące od sprawdzonych producentów co zapewnia gwarancję wysokiej jakości naszych papierosów elektronicznych,
– korzystne ceny – oferujemy konkurencyjne na rynku ceny naszych produktów dlatego warto skorzystać z naszej oferty i wybrać model odpowiedni do swoich potrzeb,
– możliwość darmowej dostawy – wychodzimy naprzeciw naszym klientom dlatego dla zamówień powyżej 150 zł oferujemy możliwość darmowej dostawy pod wskazany adres,
– intuicyjna strona internetowa – nasza strona jest łatwa w obsłudze i niezwykle intuicyjna dzięki czemu w łatwy i szybki sposób możesz kupić swój wymarzony e-papieros.

Nie wahaj się dłużej, zadbaj już dziś o swoje zdrowie i sprawdź naszą ofertę na e-papierosy elektroniczne. Zmień swoje życie i pozbądź się wszelkich przykrych skutków tradycyjnego palenia, z którymi musiałeś borykać się do tej pory!

Najczęstsze pytania e-papierosy:

Czy e-papierosy są dostępne dla wszystkich?

E-papierosy są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich, które szukają alternatywy dla zwykłych papierosów.

Co to jest e-papieros?

Jest to zdrowszy odpowiednik zwykłych papierosów. Składa się z baterii zasilającej, pojemniczka na płyn zwanego inaczej liquidem i atomizera. Atomizer podgrzewa liquid do temperatury 200 stopni, wtedy płyn zamienia się w parę, którą wdycha użytkownik. Nie zachodzi tutaj proces spalania tytoniu, a jedynie proces podobny do inhalacji.

Czy e-papieros zawiera tytoń?

Oryginalne liquidy nie zawierają tytoniu. Warto jednak kupować liquid u sprawdzonego producenta, bowiem na rynku pojawiły się firmy, które próbują wypuszczać na rynek alternatywne produkty w których znajduje się wkład z prasowanym tytoniem.

Czy mogę samodzielnie modyfikować skład liquidu?

Producent nie zaleca dodawania innych substancji do gotowego produktu, bowiem może to stanowić zagrożenie dla życia lub zdrowia człowieka.

Czy to prawda, że e-papierosy są zdrowsze od zwykłych papierosów ?

Tak to prawda. E-papierosy są o nawet 95 % mniej szkodliwe od zwykłych papierosów.

Jak mam dobrać odpowiedni dla siebie e-papieros?

Dobór odpowiedniego e-papierosa zależy od ilości i jakości papierosów jakie paliłeś do tej pory. Sprzedawca w sklepie posiada odpowiedni poziom wiedzy i na pewno pomoże dobrać idealny dla Ciebie poziom nikotyny. Ponadto wytłumaczy Ci zasady prawidłowego używania e-papierosa tak, aby zachował jak najdłuższą żywotność.

Czy e-papierosy są droższe czy tańsze od zwykłych papierosów?

W perspektywie czasowej bardziej korzystne finansowo są e-papierosy. Jedynie początkowo jest to większy wydatek, później dokupujemy tylko liquid. Przy odpowiedniej dbałości o urządzenie możemy cieszyć się jego długą żywotnością bez konieczności zakupu nowego e-papierosa.

Czy to prawda, że e-papierosy pomagają rzucić palenie?

Tak to prawda. Badania naukowe wykazały, że e-papierosy są dwa razy bardziej skuteczne niż inne terapie stosowane w rzuceniu palenia. Dzięki zastosowaniu e-papierosa sami możemy dopasować sobie dawkę nikotyny. W trakcie rzucania palenia wystarczy stopniowo zmniejszać dawkę nikotyny zawartą w liqudzie. Na rynku dostępne są również liquidy zupełnie pozbawione nikotyny. Mogą być stosowane przez osoby, którym udało się rzucić palenie, a które szukają zajęcia dla rąk, bądź po prostu chcą celebrować czas palenia.

Czy e-papierosy narażają również inne osoby na skutki biernego palenia?

Nie. E-papierosy nie wytwarzają dymu stąd też w przeciwieństwie do tradycyjnych papierosów nie narażamy swoich bliskich na skutki uboczne palenia. Możemy je więc stosować wśród osób niepalących bez konieczności odchodzenia na bok w trakcie palenia.

Czy to prawda, że e-papieros może wybuchnąć?

Większość urządzeń elektronicznych w tym e-papieros posiada ogniwa litowo-jonowe, które podczas niewłaściwego użytkowania mogą ulec samozapłonowi. Jeżeli kupujesz urządzenie legalnie i w sprawdzonym punkcie sprzedażowym, oraz dbasz o samo urządzenie zgodnie z zaleceniami nie ma ryzyka samozapłonu ogniw litowo-jonowych znajdujących się w urządzeniu.

Aby wejść na stronę musisz mieć ukończone 18 lat.

0
Twój koszyk
  • No products in the cart.