Zarejestruj się i złóż zamówienie, aby zyskać stałą zniżkę 5% na kolejne zakupy!
Darmowa dostawa już od 300zł!

Grzałki Smok

Grzałki SMOK

Grzałki należą do części wymiennych w e-papierosach. Wybór odpowiedniego systemu grzewczego jest bardzo istotny ponieważ właśnie ten element jest podstawą działania naszego urządzenia. Grzałki nie tylko zamieniają znajdujący się w e-papierosie płyn ale również odpowiadają za intensywność smaku a co za tym idzie również za jakość użytkowania sprzętu.

Jak zbudowana jest grzałka do e-papierosa?

Konstrukcja systemu grzewczego swoją budową przypomina w pewnym sensie bojler. Wewnątrz grzałki znajduje się knot, a na nim w formie spirali nawinięty jest drut. Płyn znajdujący się w atomizerze, podczas procesu wapowania, nie styka się bezpośrednio z drutem ale dzieje się to przez tak zwany nośnik czyli na przykład specjalną watę. Temperatura jaką osiąga grzałka to około 200 stopni Celsjusza. W ten sposób liquid zamienia się z formy płynnej na parę, którą następnie wdycha użytkownik e-papierosa.

Czym charakteryzują się grzałki SMOK?

Grzałki SMOK to wysokiej jakości zespoły grzewcze, które sprawią, że będziesz czerpał maksymalną przyjemność z procesu wapowania. Ponadto grzałki Smok znajdziesz w naszej ofercie w rozsądnych i bardzo korzystnych cenach dlatego zdecydowanie warto przyjrzeć się bliżej innym ich zaletom. Przede wszystkim dostępne są różne oporności grzałek Smok dzięki czemu bez trudu wybierzesz tę odpowiednią dla siebie w zależności od indywidualnych oczekiwań. Systemy grzewcze Smok to sprzęt wysokiej jakości produkowany z solidnych materiałów dzięki czemu sprzęt z pewnością dobrze Ci posłuży dając niezmąconą przyjemność z użytkowania e-papierosa przez bardzo długi czas. Podsumowując wśród zalet grzałek SMOK możemy wymienić cechy takie jak : wysoka jakość, korzystna cena, łatwość dokonania wymiany.

O czym należy pamiętać przy wymianie grzałki w e-papierosie?

Wymieniając grzałkę w e-papierosie koniecznie należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Warto się z nimi zapoznać przed przystąpieniem do wymieniania elementu ponieważ bez elementarnej wiedzy na ten temat możesz doprowadzić do uszkodzenia nowej grzałki, która może niestety okazać się potem niezdatna do użytku. Sama czynność wymiany grzałki nie powinna nikomu, nawet początkującym użytkownikom, nastręczać żadnych trudności. Wystarczy bowiem odkręcić baterię od parownika po czym wykręcić starą grzałkę a na jej miejsce zamontować nową. Istnieją jednak pewne zasady, których koniecznie należy się trzymać podczas wymiany. Po pierwsze koniecznie wyczyść odpowiednio parownik w przeciwnym razie sama zmiana grzałki nie pomoże pozbyć się nieprzyjemnego posmaku podczas użytkowania e-papierosa. Kolejną rzeczą, o której należy koniecznie pamiętać po zamontowaniu nowej grzałki i wlaniu płynu jest odczekanie odpowiedniego czasu tak, żeby liquid miał odpowiednią ilość czasu na przesiąknięcie nośnika – w przeciwnym razie grzałka może się przypalić.

Po czym poznać, że grzałka w e-papierosie wymaga wymiany

Jest kilka czynników, które mogą sugerować konieczność wymiany grzałki. Przyjmuje się, że średni okres żywotności systemu grzewczego to około jeden miesiąc. Nie znaczy to jednak, że grzałka nie może działać dłużej bądź krócej – wszystko zależy od wytrzymałości elementu a także sposobu jego użytkowania. Konieczność wymiany grzałki poznasz kiedy wystąpią następujące objawy:
– posmak osadu – z czasem nasza grzałka po prostu się brudzi co może zmieniać smak liquidu, regularny użytkownik e-papierosów z pewnością szybko wyczuje taką zmianę,
– zwiększony opór – zwiększony opór powoduje właśnie wspomniany wyżej osad, dlatego jeśli zauważysz mniejszą ilość pary to znak dla Ciebie, że grzałka wymaga wymiany,
– posmak spalenizny – zużyta grzałka może powodować również nieprzyjemny i zdecydowanie łatwo wyczuwalny posmak spalenizny,
– zmiana koloru płynu w zbiorniku – jeżeli mamy możliwość obserwacji koloru naszego liquidu to warto to robić – jeśli zmienia on delikatnie swoją barwę to również może stanowić dla nas sygnał do konieczności wymiany systemu grzewczego w naszym e-papierosie.

Czym się kierować przy wyborze grzałek do e-papierosa?

Przede wszystkim dobierz system grzewczy, który będzie kompatybilny ze sprzętem, który posiadasz. Ważny jest tu także rozmiar grzałki, dlatego koniecznie zwracaj uwagę na parametry techniczne. Jedną z ważniejszych rzeczy na jakie koniecznie powinieneś zwrócić uwagę jest oporowość grzałki. Dostępne są różne poziomy owej oporowości, które zapewnią Ci efekt w postaci zmiennej ilości chmury. Wyższa oporowość w praktyce oznacz mniejszą chmurę, natomiast niższa wiąże się z większą chmurą. To jaką grzałkę wybierzesz dla siebie zależy więc od tego, jakich efektów oczekujesz od swojego e-papierosa.

Grzałki SMOK to świetne rozwiązanie pozwalające na czerpanie pełnej przyjemności z procesu wapowania. Odpowiednie użytkowanie systemu grzewczego sprawia dodatkowo, że zostaje przedłużona jego żywotność co jest kolejną niewątpliwą zaletą. Jeżeli Twój e-papieros wymaga wymiany grzałki i właśnie poszukujesz tej odpowiedniej – koniecznie przejrzyj nasz asortyment dostępnych obecnie wariantów grzałek SMOK.

Aby wejść na stronę musisz mieć ukończone 18 lat.

0
Twój koszyk
  • No products in the cart.