Zarejestruj się i złóż zamówienie, aby zyskać stałą zniżkę 5% na kolejne zakupy!
Darmowa dostawa już od 300zł!

Liquidy (dla firm)/Longfille

Wyświetlanie wszystkich wyników: 35

Liquidy i longfile

W sklepie Liquides znajdziesz sprawdzone liquidy i longfile znanych producentów. Duży wybór smaków sprawia, że wapowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Dowiedz się, czym są liquidy i longfile i dlaczego warto nam zaufać. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy w kwestii doboru najlepszych produktów dla Ciebie.

Wprowadzona w życie 22 listopada 2018 roku nowelizacja ustawy tytoniowej przyniosła wiele zmian dla sprzedawców liquidów. Na jej mocy płyny przeznaczone do e-papierosów zostały objęte akcyzą w wysokości 0,55 zł netto za każdy mililitr płynu. W związku z powyższym producenci płynów wprowadzili na rynek nowy produkt: Longfille.

Czym są longfille?

Jeżeli lubisz odkrywać nowe smaki i eksperymentować – longfile są idealne dla Ciebie. Płyny te, o pojemności 5ml-20ml wlane w butelkę 15ml-60ml charakteryzują się intensywnym aromatem. To nowość na rynku vapy. Longfille dadzą Ci możliwość stworzenia płynu o niemal dowolnym stężeniu nikotyny. Są one niczym innym jak rodzajem premixu, który przez użyciem należy uzupełnić o płyn bazowy, glicerynę, glikol lub shoty tytoniowe. Z całą pewnością korzystanie z ich jest nieco bardziej pracochłonne, ale za to dają o wiele więcej możliwości tworzenia swoich ulubionych kompozycji, oraz obniżają koszty związane z podatkiem akcyzowym. To Ty możesz dobrać intensywność płynu według własnego upodobania. Po wymieszaniu wszystkich składników longfille zachowują swoje właściwości, tak samo jak klasyczny premix.

Czy warto stosować longfille?
Innowacje zawsze wywołują zainteresowanie i tak jest i tym razem. Longfille są uważane za przyszłość vapu po wejściu w życie nowych przepisów. Z całą pewnością warto zainteresować się ich tematem i tworzyć liquidy samodzielnie. Jest to sposób na oszczędność i stworzenie zapasów, które pomogą cieszyć z palenia przez długi czas.
Mieszanie longfile – proporcje
Logfile są przeznaczone do mieszania z płynem bazowym oraz shotami z nikotyną. W zależności od producenta może to wyglądać inaczej. Poniżej dwa przykłady:

Dark Line 5/15 – 5ml longfill + szot 10ml/18mg = 15ml/12mg

Duo 10/60 – 10ml longfill + 2 x szot 10ml/18mg + 30ml baza 0mg = 60ml/6mg

Po uzupełnieniu koncentratu płynami bazowymi całość należy dobrze wymieszać.

Liquid – krótka charakterystyka produktu

Nim na dobre wgłębimy się w asortyment naszego sklepu, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czym w zasadzie, jest liquid. Znając odpowiedź na tego rodzaju pytanie, znacznie łatwiej będzie nam pojąć fenomen elektronicznych papierosów i być może samodzielnie się do nich przekonać.

Zatem liquid to substancja zawierająca nikotynę i aromat, który nadaje jej określony smak. Warto jednak mieć świadomość tego, że czasem płyn ten może występować również bez nikotyny. Można też modyfikować zawartość tej substancji tak, jak i też dobierać różne odmiany smakowe. Wszystko zależy od naszych preferencji i bieżących potrzeb.

Smaki i moc liquidów

Tak jak to zostało wspomniane obecność nikotyny w liquidzie, może być różna, tak samo, jak jesteśmy w stanie samodzielnie wybierać smak, który nam będzie towarzyszył w e- papierosie. Sam liquid to uzupełnienie zbiorniczka e-papierosów, który będzie w trakcie użytkowania poddawany podgrzaniu. W ten sposób będzie on tworzył niezwykle charakterystyczną mgiełkę. Tego typu rozwiązanie jest znacznie korzystniejsze dla zdrowia i nie powoduje też efektu„biernego palenia”. Używanie liquidów żadnym razie nie ma żadnego wpływu na kondycję fizyczną, zęby czy też skórę.

Korzystając z oferty sklepu internetowego liquides.pl mamy sposobność natrafić na niezwykle szeroki wybór liquidów w bardzo interesujących nutach smakowych. Nasza propozycja cieszy się tak dużym zainteresowaniem ze względu na szereg rozmaitych zalet. Wystarczy tutaj wskazać, że wszystkie oferowane za naszym pośrednictwem opcje są smaczne, pachnące i aromatyczne. Trzeba również wskazać na fakt, że liquidy dostępne w naszym sklepie posiadają atrakcyjne opakowania. Każda tego typu buteleczka jest na tyle poręczna, że bez trudu zmieści się w plecaku, kieszeni lub torebce. Spora różnorodność smakowa powoduje, że osoba paląca ma możliwość spróbowania wielu wariantów. Możliwe jest to, nawet kiedy nie wyczerpaliśmy jeszcze dotychczasowej buteleczki. W kwestii smakowej również nie ma przypadku, gdyż proces ich przygotowania uwzględnia również potrzeby konsumentów. Zatem nabywając jeden smak, nie warto na nim poprzestawać i dobrze jest od czasu do czasu poeksperymentować. Pomóc w tym może ewidentnie propozycja sklepu liquides.pl.

Jaka jest zawartość liquidu?

Zazwyczaj w sprzedawanych liquidach mamy glicerynę i glikol propylenowy. Niezwykle istotne dla zachowania zrównoważonego e-palenia jest zbilansowana obecność tych właśnie składników. Do tego mamy aromat smakowy, który jest dobierany indywidualnie w zależności od naszego wyboru. Ogólnie rzecz ujmując liquid, to interesująca alternatywa dla klasycznych papierosów.

Poprawne korzystanie z liquidów

Wkłady tego typu nie są przeznaczone do wielokrotnego napełniania. Zatem nasuwa się logiczny wniosek, że po wykorzystaniu płynu z liquidu koniecznie musimy go zamienić na nowy. Warto stawiać w tym przypadku na renomowanych producentów. Daje to bowiem pewność, że produkt będzie najwyższej próby. Przełoży się to jednoznacznie na proces eksploatacji, jak i też walory smakowe. Na szczęście korzystając z naszej oferty zawsze, można liczyć na asortyment renomowanych producentów. Przełoży się to również na bezpieczeństwo użytkowania danego produktu.

Z każdym kolejnym rokiem wrasta zainteresowanie elektronicznymi papierosami. Tym samym nie powinno dziwić, że na rynku mamy prawdziwy wysyp liquidów i innych produktów dedykowanych elektronicznym papierosom. Z jednej strony jest to bardzo atrakcyjne z punktu widzenia klientów. W końcu przekłada się to na większy wybór, niższe ceny, ale z drugiej strony zachodzi pewne niebezpieczeństwo. Chodzi mianowicie o to, że możemy natknąć się na niesprawdzone liquidy. Dlatego też każdy, kto odwiedza nasz sklep internetowy, ma 100% gwarancję, że znajdujący się tutaj asortyment jest najwyższej jakości i przy tym bezpieczny w użytkowaniu. Do tego przykładamy również uwagę do profesjonalnej obsługi na każdym etapie sprzedaży. Oznacza to więc to, że bez względu na dotychczasową znajomość rynku i doświadczenie w korzystaniu z e-papierosów jesteśmy w stanie pomóc w doborze produktu. Jednoznacznie przekuwa się to zadowolenie z korzystania z naszej oferty.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak w tym momencie zaprosić wszystkich do uważnego przeglądania naszej internetowej wystawy. Dotyczy to nie tylko prezentowanych tutaj liquidów, lecz również pozostałego asortymentu.

 

Aby wejść na stronę musisz mieć ukończone 18 lat.

0
Twój koszyk
  • No products in the cart.